środa, Grudzień 13, 2017
PAB-Betting.com

1.11: Lattes Montpellier W – Nadezhda W

Listopad 1, 2017 Europa
Bardzo ciekawy typ szykuje się nam na jutro. Po raz kolejny postaramy się wykorzystać fakt tego, że Nadezhda w tym roku to całkiem inny zespół. Przy okazji wygranych typów kiedy Pani z Rosji grały z Fenerbahce czy Schio pisaliśmy o tym, że straciły sporo na jakości. W tym meczu zmierzą się z ekipą, która teoretycznie dołuje, jednak w tym meczu bukmacherzy chyba nie wzięli pod uwagę właśnie faktu, że goście nie są najlepiej zestawieni. Panie w Eurolidze dały sobie rzucić 67 punktów i 76 wspomnianym wyżej zespołom. Montpellier u siebie również może zaskoczyć, tym bardziej że jest głodne sukcesu.
Statystyki Lattes Montpellier W:
80.5 punktu na mecz rzucanego w lidze francuskiej oraz 63.6 w silnej Eurolidze. Z kolei Nadezhda W prezentuje się w tym sezonie następująco:

67 punktów średnio rywalek, przy zaledwie 56 rzucanych w Eurolidze mówi wszystko o tym nieco odmienionym zespole. Nawet w lidze rosyjskiej 59 punktów zdobywanych przez rywalki bardzo blisko podanej linii. Wystarczy jedna kwarta, w której Panie się rozstrzelają na około 25 punktów i może to załatwić sprawę.

KOSZYKÓWKA
Europa Euroleague Women 20:00
Lattes Montpellier W – Nadezhda W
Typ 1 over 63.5 pkt
Kurs 1.74 | Kurs 1.72 (LVBet)
3/10 (150j)

Zostaw Like i podziel się analizą z innymi

Możliwość dodawania komentarzy jest zablokowana.