niedziela, Luty 26, 2017
PAB-Betting.com

Którego buka wybrać?

Wielu z Was pyta, których bukmacherów polecamy i z czyich kursów najczęściej korzystamy. Oto i czterej, u których znajdziecie wszystkie analizowane przez nas spotkania. Polecamy stworzenie konta u każdego z nich, by nie zostać ograniczonym w momencie, gdy któryś mocno zaniży kursy czy w ogóle ich nie wystawi. Przy każdym tłumaczymy krótko, dlaczego uznajemy go za godnego polecenia. U każdego sami mamy konta, dlatego bynajmniej nie wpuszczamy Was nigdzie w ciemno.

 

W celu sprawnego przepływu środków między kontami u różnych bukmacherów, świetnym rozwiązaniem jest założenie internetowego portfela Skrill. Można to zrobić TUTAJ. Dzięki niemu przelew środków z – powiedzmy – konta w Bet365 na Unibet, w celu zagrania konkretnego spotkania, zajmuje dosłownie kilka minut. Działa to następująco – przelewamy pieniądze z konta bankowego na konto Skrill, po czym możemy w kilka sekund ulokować je u konkretnego bukmachera. Gramy wybrane spotkanie, wygrywamy, wypłacamy wygraną na Skrilla i wpłacamy do innego buka, który na kolejny z meczów oferuje jeszcze lepszy kurs. Posiadanie takiego portfela internetowego znacznie ułatwia typowanie wydarzeń sportowych w Internecie i osobiście nie wyobrażamy sobie obecnie bazować jedynie na koncie bankowym czy innych, znacznie mniej wygodnych formach płatności.

 

Wracając do bukmacherów – klikając w baner przeniesiecie się od razu do wybranego i będziecie mogli skorzystać z opcji rejestracji. Większość buków oferuje przy tym bonusy, np. od pierwszego depozytu czy zakłady bez ryzyka. Rejestrując się z naszych banerów dajecie sobie również szansę zdobycia voucherów pieniężnych do bukmacherów z którymi współpracujemy.

 

BET365

Tutaj znajdziecie między innymi najszerszą ofertę handicapów azjatyckich oraz całą masę transmisji LIVE. Oprócz tego Bet365 podwoi Waszą pierwszą wpłatę, aż do kwoty 200 zł.

bet365

UNIBET

Tutaj bardzo szybko wystawiane są kursy na NBA, w tym zakłady na handicapy, sumy drużyny w meczu czy osiągnięcia indywidualne zawodników. Unibet oferuje też nowym klientom zwrot 50% stawki w razie nie trafienia pierwszego zakładu, aż do 123 zł. Oznacza to, że grając zakład przedmeczowy za 246 zł, w razie przegranej na konto wraca 123 zł (a przy stawce np. 100 zł, na konto wróci 50 zł). 

PINNACLE SPORTS

Pinnacle bardzo często oferuje najwyższe kursy na zdarzenia sportowe, w tym na grane przez nas bardzo często handicapy azjatyckie.

WILLIAM HILL

To doskonałe uzupełnienie pakietu buków. Często najwyższe kursy na „czyste” typy z piłki nożnej (i nie tylko), bardzo szeroka i ciekawa oferta. Wpisując przy rejestracji kod F20 i stawiając zakład za równowartość 10 funtów, otrzymujecie dwa darmowe zakłady o wartości 10 funtów.