czwartek, Marzec 30, 2017
PAB-Betting.com

JAK GRAĆ PO 1 KWIETNIA? + DARMOWY PAKIET

Poradnik:

JAK GRAĆ U BUKMACHERA PO 1 KWIETNIA ?

+ DARMOWY MIESIĘCZNY PAKIET OD PAB-BETTING.COM

 

Jak wiadomo, od 1. kwietnia pewne sprawy się zmieniają w Polsce na niekorzyść grających (https://ustawahazardowa2017.pl/) dlatego intensywnie poszukiwaliśmy rozwiązania, które będzie optymalne dla naszych Klientów. I znaleźliśmy, a teraz wyjaśnimy Wam, na czym ono polega i jak możecie przy okazji zgarnąć dowolny miesięczny pakiet ZA DARMO od PAB-Betting!

Rozwiązanie, o którym mowa, to asianconnect, a więc pośrednik, w którego ofercie znajdują się najpopularniejsi azjatyccy bukmacherzy – w tym Pinnacle i SBOBet, z których od 1 kwietnia będziemy pobierać kursy do naszych pakietów. Zakładając jedno konto w asianconnect, możecie korzystać aż z 10 bukmacherów naraz, w kilka chwil transferując środki z jednego konta na drugie. Łatwo, szybko, dając sobie możliwość złapania najlepszych kursów, bez potrącania podatku.

Dlaczego podjęliśmy współpracę z asianconnect? Nie jest to bukmacher, tylko pośrednik, rejestrując się na stronie naszego partnera nie łamiesz prawa! Masz pewność bezpieczeństwa, jest to renomowana strona, na której możesz czuć sie bezpiecznie również deponując pieniądze.

Jak założyć konto i zacząć grać w asianconnect? To bardzo proste i postaramy się to wyjaśnić w 4 prostych krokach.

1. Przede wszystkim należy się zaopatrzyć w program VPN, krótko mówiąc pozwalający na zmianę lokalizacji, z której łączymy się z Internetem. Osobiście korzystamy z płatnego – ale stosunkowo taniego – programu VyprVPN (https://www.goldenfrog.com/vyprvpn/vpn-apps), jednak w sieci można znaleźć sporo bezpłatnych alternatyw, jak np. darmowa opcja programu TunnelBear (https://www.tunnelbear.com) czy Hola VPN (http://hola.org). Polecana przez nas lokalizacja to Rumunia, jednak można próbować łączyć się z asianconnect z innych lokalizacji. Jeżeli strona śmiga – wszystko jest w porządku.

2. Następnie rejestrujemy się już w asianconnect. I tutaj BARDZO WAŻNA KWESTIA:

* Rejestrując się z tego linka wygenerowanego specjalnie dla PAB-Betting jako partnera: https://asianconnect88.com/register/pk_kwd=PABBetting oraz pisząc do nas po aktywacji konta otrzymujecie MIESIĄC DOWOLNEGO NASZEGO PAKIETU GRATIS! Oferta dotyczy zarówno nowych, powracających, jak i naszych obecnych klientów!

Pamiętajcie, by przy rejestracji – jak u każdego buka – podać prawdziwe dane, umożliwiające asianconnect weryfikację tożsamości. Wiadomo – standardowa sprawa, która pozwolimy na wpłacanie/wypłacanie środków (nie z bukmachera tylko ze strony asianconnect).

Przy rejestracji konta na starcie dokonujemy też wstępnego wyboru preferowanych buków, ale bez obaw – w każdej chwili można dodać lub usunąć konkretnych bukmacherów. Polecamy Pinnacle i SBOBet, ale równie dobrze można zaznaczyć wszystkie opcje.

Jeżeli chodzi o wybór metody płatności (depozyt i wypłata) jak zawsze polecamy Skrilla, ale jeżeli ktoś woli Netellera, Ecopayz czy BankWire – śmiało.

3. Po rejestracji konta wystarczy je aktywować. W tym celu składamy pierwszy depozyt (polecamy napisać na czacie w sprawie danych do przelewu skrill) minimum 5 euro na każdego wybranego buka. Wtedy na nasz adres mailowy wędrują dane do logowania na wybranych bukmacherach (przypominamy że polecamy Pinnacle i SBOBet). Możesz się więc zalogować, zmienić hasła i…

4. Grać w asianconnect z typami od PAB-Betting. Nic prostszego 🙂 Obstawianie nie różni się niczym niż do tej pory, poza faktem że nie masz zarejestrowanych kont na stronach nielegalnych bukmacherów na swoje nazwisko 🙂 Korzystając ze zmiany lokalizacji VPN logujesz się na Pinnacle i SBOBet, za pomocą kont podanych przez asiancconect w mailu. Obstawiasz na Pinnacle i SBOBet, jednak wpłat i wypłat nie dokonujesz bezpośrednio na stronach tych bukmacherów, tylko na stronie naszego partnera i pośrednika – legalnego asianconnect.

Dlaczego warto zarejestrować sie z naszego linka do rejestracji: https://asianconnect88.com/register/pk_kwd=PABBetting? Przede wszystkim jesteś „pod naszymi skrzydłami”, w każdej chwili możesz napisać do nas jeśli masz jakieś pytanie, a asianconnect na Twoim profilu oznacza Cię jako powiązanego z nami użytkownika! Dzięki umowie między PAB-Betting a asianconnect usługa dla naszych klientów będzie stale ulepszana, a do tego masz nasze stałe wsparcie techniczne w każdym temacie. Nie wspominając o DARMOWYM MIESIĘCZNYM PAKIECIE, który Wam udostępnnimy po rejestracji konkretnie z tego linka!!

Niedawno podjęliśmy współpracę z tym serwisem, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o wszelkich zmianach, jak i jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom obsługi klienta. Dodatkowo asianconnect wyposażony jest w czat, dzięki któremu w kilka chwil można rozwiać wszystkie wątpliwości podczas rozmowy z asystentem. My osobiście korzystamy z usług asiancoonnect od kilku tygodni, testując tę stronę i jesteśmy w stanie zapewnić że jest to wiarygodny partner. Rejestracja, wpłaty, wypłaty, transfery środków między bukami – wszystko idzie bardzo sprawnie i trwa dosłownie minuty.

W RAZIE PYTAŃ ZAPRASZAMY NA PRIV, CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZELKIE PYTANIA. A poniżej standardowa notka, jako że jesteśmy firmą zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii.

*** Upewnij się, że powyższe działanie jest zgodne z prawem państwa, z którego dokonujesz rejestracji ***
Poniżej kilka screenów prezentujących krok po kroku czynności począwszy od VPN, przez rejestrację, kończąc na aktywacji konta:

Instalacja programu VPN

Wygląd polecanego programu do zmiany lokalizacji, proponujemy ustawić kraj domyślny Rumunia.

Rejestracja konta w asianconnect z tego linka: https://asianconnect88.com/register/pk_kwd=PABBetting

Zauważcie, że już tutaj dokonujemy wstępnego wyboru bukmacherów, polecamy Pinnace i SBOBet oraz waluty.

Potwierdzenie rejestracji

Klikamy link aktywacyjny otrzymany w mailu, dostajemy potwierdzenie założonego konta i możemy zalogować się w serwisie asianconnect. Aktualne saldo konta to 0 euro.

Pierwszy aktywacyjny depozyt

Wykonujemy depozyt na saldo firmowe naszego partnera. Polecamy korzystanie ze skrilla, w naszym wypadku była to nieco wyższa kwota jednak minimalna kwota depozytu aktywacyjnego to 5 euro na każdego bukmachera (wybierając Pinnacle i SBOBet wysyłamy więc 10 euro, czyli około 50 zł). Polecamy napisać w tej sprawie do czatu, poprowoadzą poprzez przelew aktywacyjny sprawnie i miło.

Otrzymanie maila z danymi do kont bukmacherskich

Mailowo otrzymujemy dane (login i hasło) do wybranych bukmacherów. Logujemy się, zmieniamy hasła i możemy obstawiać. Co ważne, nie jest to konto założone na nasze nazwisko! Wszystkie depozyty, wpłaty, wypłaty, a nawet transfer środków między bukami dokonujemy na stronie asianconnect, na której rejestracja jest legalna. Bezpieczeństwo, pewność, wsparcie techniczne.

Teraz wystarczy wysłać nam potwierdzenie rejestracji z naszego linka, otrzymać darmowy miesięczny pakiet i cieszyć się graniem na zagranicznych bukmacherach po 1 kwietnia!